Vyno namai "RAUDONAS IR BALTAS" veiklą pradėjo 2019 metais, naujame verslo centre  "Live Square " Gedimino pr. 44a, Vilniuje.

Idėja atidaryti  mažą vyno krautuvėlę  gimė keliaujant po Italiją, Ispaniją. Žavios, jaukios, mažos kavinės, parduotuvės, skanus maistas ir  nuostabus vynas, malonus aptarnavimas. Kilo noras kažką panašaus įkurti Lietuvoje.

Rinkoje  esančios stambios prekybos alkoholiu kompanijos turi didelę gėrimų pasiūlą, bet ar tikrai tenkina vartotojų poreikius ir lūkesčius. Padėti pirkėjui išsirinkti tinkamą produktą už prieinamą kainą tapo itin svarbiu pradedant verslą.  Suteikti informaciją, konsultuoti, parinkti ir  parduoti tik kokybiškus produktus, tikėtis patenkintų, lojalių klientų - tapo didžiausia motyvacija įeinant į rinką. Mes nenorime būti konkurentais tiesiog norime būti vieni tų, pas  kuriuos vartotojas žino ką perka.  Bendradarbiaujame su mažomis įmonėmis, kurios pristato aukštos kokybės Ispanijos ir Italijos ūkių produktus - alyvuoges, sūrius, užtepėles ir kt.

Mes atidarėme "vyno namus" tikslingai norėdami vežti  vynus, kuriais niekas neprekiauja  Lietuvoje, todėl rinkomės  mažus vyndarius, kurie net savo šalyje nestato produktų į prekybos centrų lentynas, dažnas iš pasirinktų mūsų vyndarių - ekologiškas ūkis.

Kokybės ir kainos santykis, informacija, švietimas, pažintiniai vakarai su somelje, bendravimas su lankytojais pamažu leido įsitvirtinti, atsirado pastovių klientų ratas. Džiugina, kad mūsų klientams svarbu ne kiek, bet ką gerti, tiksliau mėgautis vynu, derinti jį prie maisto ir pan.

Mūsų asortimentą sudaro putojantys vynai, ramūs balti, rožiniai, raudoni vynai ir kiti alkoholiniai gėrimai iš viso pasaulio kurių nėra prekybos centruose. Taip pat gaivieji gėrimai, sūriai, alyvuogės ir panašūs užkandžiai.