Idėja ir noras įkurti vyninę - krautuvėlę gimė Italijoje. Dažnai tenka lankytis šioje nuostabioje šalyje. Kaskart aplankius Italijos miestus, kaimelius, mėgaujantis nuostabiais vynais ir maistu kildavo noras perkelti visą tai į Vilnių. Pastaruoju metu Vilniuje įsikūrė nemažai vyninių ir kavinukių. Mada, gyvenimo būdas, laiko stoka žmones skatina keisti savo įpročius - pusryčiauti, pietauti mieste, su draugais vakaroti restorane, ne namuose, o miesto erdvėse. Daugelis ieško ne tik kainos ir kokybės, bet ir išskirtinumo, jaukumo, aplenkiant didžiuosius restoranų tinklus.

Jauki, maža erdvė sostinės centre, į kurią galima užbėgti puodeliui kavos, pailsėti, pasislėpti nuo gatvės šurmulio, pasimatyti su draugais ar susitikti darbo klausimais.

Užsukęs lankytojas pasijunta, tarsi svečiuose pas gerą bičiulį, kuris labai svetingas, vaišingas ir dėmesingas. Ramybe dvelkianti atmosfera, rami muzika,  vynai užkandžiai ir gurmaniški produktai iš Italijos, Ispanijos. Išskirtinių vynų degustacijų vakarai su someljė, sezoninių vynų prezentacijos, vakarai su įdomiais žmonėmis, uždari vakarėliai įvairiomis progomis, produktų pristatymas į namus ar į darbovietę. Stilingai supakuotos dovanėlės, dovanų kuponai, išankstiniai užsakymai su pristatymu, dienos ir sezoniniai pasiūlymai.

Ryte - puodelis nuostabios kavos, bandelės, sumuštiniai, kuriuos skubantys gali išsinešti. Pietums - lengvos salotos, vakare - vynas, alus, kokteiliai ir prie jų derantys užkandžiai.

Pardavime vynai ir kiti gėrimai iš viso pasaulio, kava, konservuoti produktai, alyvuogės, užtepėlės, šviežios bandelės, salotos, sumuštiniai.

Jauki, šilta atmosfera dvelkianti Italijos ar Ispanijos provincija. Maža erdvė - privalumas, norintiems pasislėpti nuo miesto šurmulio, pakeisti darbinę aplinką, užsimiršti, pailsėti nuo žmonių srautų, prekybos centrų. Vasaros sezonui keletas staliukų pavėsyje, tarp gėlių, tarsi Provanso miestelyje.

Negalintiems atvykti, arba taupantiems laiką įkūrėme šią elektroninę parduotuvę.
Pirkinių krepšelį pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Galimi  - " skubūs " užsakymai.

Norite patarimo, kaip išsirinkti vyną ir kitais klausimais susisiekite su mumis tel.: +37068587966
Maloniai laukiame Jūsų...